RN731JTTD5561C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5561C25
JLCPCB Part #
C4312224
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS