RN731JTTD5492F25
MFR.Part #
RN731JTTD5492F25
JLCPCB Part #
C4350576
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS