RN731JTTD5491F25
MFR.Part #
RN731JTTD5491F25
JLCPCB Part #
C3938349
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS