RN731JTTD5422B50
MFR.Part #
RN731JTTD5422B50
JLCPCB Part #
C3943283
Description
-55℃~+155℃ 54.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS