RN731JTTD5420D10
MFR.Part #
RN731JTTD5420D10
JLCPCB Part #
C4047701
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS