RN731JTTD53R6B50
MFR.Part #
RN731JTTD53R6B50
JLCPCB Part #
C3936731
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS