RN731JTTD5362F50
MFR.Part #
RN731JTTD5362F50
JLCPCB Part #
C4195856
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS