RN731JTTD5362F100
MFR.Part #
RN731JTTD5362F100
JLCPCB Part #
C4001083
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS