RN731JTTD5362D100
MFR.Part #
RN731JTTD5362D100
JLCPCB Part #
C4327151
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS