RN731JTTD5301D50
MFR.Part #
RN731JTTD5301D50
JLCPCB Part #
C3955088
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS