RN731JTTD5300C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5300C10
JLCPCB Part #
C3950671
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 530Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS