RN731JTTD52R3D100
MFR.Part #
RN731JTTD52R3D100
JLCPCB Part #
C4293351
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS