RN731JTTD5230C25
MFR.Part #
RN731JTTD5230C25
JLCPCB Part #
C4298836
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS