RN731JTTD51R7B25
MFR.Part #
RN731JTTD51R7B25
JLCPCB Part #
C4081994
Description
-55℃~+155℃ 51.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS