RN731JTTD51R0F100
MFR.Part #
RN731JTTD51R0F100
JLCPCB Part #
C4193937
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS