RN731JTTD5171C10
MFR.Part #
RN731JTTD5171C10
JLCPCB Part #
C4318789
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS