RN731JTTD5171B10
MFR.Part #
RN731JTTD5171B10
JLCPCB Part #
C3913112
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS