RN731JTTD5170D25
MFR.Part #
RN731JTTD5170D25
JLCPCB Part #
C3917075
Description
-55℃~+155℃ 517Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS