RN731JTTD5112F100
MFR.Part #
RN731JTTD5112F100
JLCPCB Part #
C3962808
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS