RN731JTTD5112D50
MFR.Part #
RN731JTTD5112D50
JLCPCB Part #
C4240992
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS