RN731JTTD5112D100
MFR.Part #
RN731JTTD5112D100
JLCPCB Part #
C4124870
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS