RN731JTTD5111F10
MFR.Part #
RN731JTTD5111F10
JLCPCB Part #
C4206753
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS