RN731JTTD5051B10
MFR.Part #
RN731JTTD5051B10
JLCPCB Part #
C4278851
Description
-55℃~+155℃ 5.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS