RN731JTTD5050D10
MFR.Part #
RN731JTTD5050D10
JLCPCB Part #
C4005076
Description
-55℃~+155℃ 505Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS