RN731JTTD49R9D100
MFR.Part #
RN731JTTD49R9D100
JLCPCB Part #
C4076458
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS