RN731JTTD49R3F100
MFR.Part #
RN731JTTD49R3F100
JLCPCB Part #
C3987315
Description
-55℃~+155℃ 49.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS