RN731JTTD4991F100
MFR.Part #
RN731JTTD4991F100
JLCPCB Part #
C4174831
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS