RN731JTTD4991D10
MFR.Part #
RN731JTTD4991D10
JLCPCB Part #
C4308706
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS