RN731JTTD4991B25
MFR.Part #
RN731JTTD4991B25
JLCPCB Part #
C4296665
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS