RN731JTTD4932D50
MFR.Part #
RN731JTTD4932D50
JLCPCB Part #
C4013730
Description
-55℃~+155℃ 49.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS