RN731JTTD4931D25
MFR.Part #
RN731JTTD4931D25
JLCPCB Part #
C4183446
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS