RN731JTTD4931B10
MFR.Part #
RN731JTTD4931B10
JLCPCB Part #
C3958433
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS