RN731JTTD4931A05
MFR.Part #
RN731JTTD4931A05
JLCPCB Part #
C3961481
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS