RN731JTTD48R7F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD48R7F100
JLCPCB Part #
C4197575
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS