RN731JTTD48R7D50
MFR.Part #
RN731JTTD48R7D50
JLCPCB Part #
C4274395
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS