RN731JTTD4871D10
MFR.Part #
RN731JTTD4871D10
JLCPCB Part #
C3999682
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS