RN731JTTD4812B25
MFR.Part #
RN731JTTD4812B25
JLCPCB Part #
C4146967
Description
-55℃~+155℃ 48.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS