RN731JTTD4811D100
MFR.Part #
RN731JTTD4811D100
JLCPCB Part #
C4137991
Description
-55℃~+155℃ 4.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS