RN731JTTD4811B10
MFR.Part #
RN731JTTD4811B10
JLCPCB Part #
C4242166
Description
-55℃~+155℃ 4.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS