RN731JTTD4810B10
MFR.Part #
RN731JTTD4810B10
JLCPCB Part #
C3995106
Description
-55℃~+155℃ 481Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS