RN731JTTD47R5F100
MFR.Part #
RN731JTTD47R5F100
JLCPCB Part #
C4136367
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS