RN731JTTD4751F50
MFR.Part #
RN731JTTD4751F50
JLCPCB Part #
C4298923
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS