RN731JTTD4702C50
MFR.Part #
RN731JTTD4702C50
JLCPCB Part #
C4011574
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS