RN731JTTD4701F50
MFR.Part #
RN731JTTD4701F50
JLCPCB Part #
C3922019
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS