RN731JTTD4701B10
MFR.Part #
RN731JTTD4701B10
JLCPCB Part #
C3954928
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS