RN731JTTD4642C50
MFR.Part #
RN731JTTD4642C50
JLCPCB Part #
C4078877
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS