RN731JTTD4642B50
MFR.Part #
RN731JTTD4642B50
JLCPCB Part #
C4303749
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS