RN731JTTD4641F25
MFR.Part #
RN731JTTD4641F25
JLCPCB Part #
C4235785
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS