RN731JTTD4641D100
MFR.Part #
RN731JTTD4641D100
JLCPCB Part #
C3961319
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS