RN731JTTD4641B05
MFR.Part #
RN731JTTD4641B05
JLCPCB Part #
C4014360
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS